Romantycznie i pysznie czyli Walentynki w ZS CKR w Janowie

14 lutego w ZS CKR w Janowie uczniowie Klubu Wolontariatu przygotowali w ramach akcji charytatywnej na rzecz ucznia potrzebującego pomocy.

Nie zabrakło ulubionych przez wszystkich muffinek i pięknie ozdobionych babeczek oraz ciasteczek z sentencjami walentynkowymi  — Było smakowicie.
Akcja cieszyła się dużą popularnością nie tylko wśród uczniów, ale też nauczycieli i pracowników szkoły.
Kiermasz ciasteczek był jeden z głównych punktów obchodów Dnia Św. Walentego w szkole.
Ponadto Wolontariusze przygotowali kartki pocztowe, które zostały sprzedane dzień przed „Walentynkami”. Wszyscy uczniowie mogli przesłać sobie słowa sympatii dzięki specjalnie utworzonej walentynkowej poczcie.
Nad całością czuwali opiekunowie – Joanna Struczewska i Marcin Skowroński.
14 lutego uczniowie chętni do wspólnej zabawy ubrali się w stroje koloru czerwonego. Ta konkurencja została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.