Home
Brawo Wolontariusze ZSCKR w Janowie

Brawo Wolontariusze ZSCKR w Janowie

 W dniu 20 grudnia wolontariat wraz z opiekunami Joanną Struczewską  i Marcinem Skowrońskim zebrali nakrętki z restauracji w Kumiale, Janowie i Sokółce. To już kolejna z wielu zbiórka nakrętek, każda ilość ma znaczenie, zachęcamy do dalszej zbiórki i dziękujemy z całego serca.
Również dzisiaj pojechaliśmy podarować prezenty dla dzieci, oraz produkty żywnościowe, które zostały zebrane i zapakowane przez naszych uczniów. Każda ilość, każda nawet najmniejsza paczka cieszy, że ktoś pamiętał. Dziękujemy uczniom i wolontariuszom naszej szkoły za zaangażowanie w nasze akcje i mamy nadzieję, że pomaganie płynie w waszych żyłach J
Dzisiaj tez zostały zabrane zużyte baterie łącznie 125 kg 🙂
Pomagajmy !!! 

Leave a Comment

*

*