Home
Centralna Inauguracja Roku Szkolnego 2018/2019 Szkół Rolniczych

Centralna Inauguracja Roku Szkolnego 2018/2019 Szkół Rolniczych

10 września 2018 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie odbyła się Centralna Inauguracja Roku Szkolnego 2018/2019 Szkół Rolniczych, prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w której wzięli udział Pani Dyrektor Zespołu Szkół CKR w Janowie wraz z pocztem sztandarowym. Uroczystość rozpoczęła się zbiórką pocztów sztandarowych a następnie Mszą św. w intencji nauczycieli, uczniów, pracowników, absolwentów i rodziców szkół rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Po uroczystym przemarszu przystąpiono do oficjalnej uroczystości. Następnie zaproszeni goście udali się na obiad. Na zakończenie zostały wygłoszone dwa wykłady nt. „Transfer wiedzy i działalność informacyjna PROW 2014-2020” oraz „Kuźnia młodego przedsiębiorcy”.
Było nam niezmiernie miło uczestniczyć w tym wyniosłym wydarzeniu.

Leave a Comment

*

*