Home
Dni Otwarte w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie

Dni Otwarte w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie

Pomimo tego, że Dni Otwarte odbyły się w sobotę, to cieszyły się one dużym zainteresowaniem ze strony uczniów klas trzecich gimnazjum. Przybyli kandydaci zwiedzali kompleks szkolny w tym m.in. budynek dydaktyczny, warsztaty, halę uprawową, magazyn zboża oraz budynek socjalno- dydaktyczny. W drugiej części programu Dni Otwartych Szkoły przyszli podopieczni naszej placówki poznali tajniki zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych, odbyli pierwszą jazdę próbną samochodem pod czujnym okiem instruktora oraz rozwiązali swój pierwszy test z przepisów ruchu drogowego, ciekawym doświadczeniem była również możliwość jazdy ciągnikiem na hali uprawowej.

Wszyscy byli zachwyceni bazą dydaktyczną szkoły i profesjonalizmem nauczycieli. IMG_4187 IMG_4188 IMG_4189 IMG_4191 IMG_4192 IMG_4194 IMG_4197

Przejdź do paska narzędzi