Home
Dzień Edukacji Narodowej w ZS CKR W JANOWIE

Dzień Edukacji Narodowej w ZS CKR W JANOWIE

15 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, potocznie nazywanego  Dniem Nauczyciela. Ten szczególny dzień był doskonałą okazją, aby podziękować  naszym nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia.

Na wstępie  głos zabrała Pani  Dyrektor szkoły –Sylwia Sadłowska składając wszystkim nauczycielom i pracownikom serdeczne życzenia oraz podziękowała za trud włożony w edukację i wychowanie uczniów.

Były również podziękowania uczniom, którzy wzięli udział w Stażach zagranicznych  Erasmus +.  Następnie zostali  nagrodzeni uczniowie, którzy osiągnęli  bardzo dobre wyniki w nauce.

Tegoroczny scenariusz uroczystości był przepełniony humorystycznymi utworami muzycznymi, w których to uczniowie przedstawili szkolne życie. Wszyscy zebrani z zainteresowaniem i uśmiechem oglądali występ naszych uczniów.

Publiczność miała także okazję obejrzeć wręczenie nagród nauczycielom, w postaci Pucharów. Samą galę poprzedziło głosowanie przeprowadzone wśród uczniów naszej szkoły. Każdy uczeń mógł zagłosować na jednego kandydata w każdej kategorii.

Po podliczeniu głosów wytypowano nauczycieli w 17 kategoriach (Mistrz ciętej riposty, Złoty Wykładowca, Diamentowa Piła, Turbo dopalacz , Rajski ptak, Sokole oko, Strażnik Teksasu, Modniś Roku, Uśmiech Roku, Chodziarz Roku, Najlepszy Nauczyciel, Super Nauczyciel, Dyrektor na10, Wróżka Czystości, Złota Rączka, Strażniczka Ksero, Złoty Kalkulator ).
Impreza była bardzo udana. Podobała się zarówno nauczycielom, jak i uczniom.
Uroczystość  z okazji Dnia Edukacji Narodowej została zorganizowana przez panią Joannę Struczewską.

Leave a Comment

*

*