Home
Dzień Wiosny na sportowo!

Dzień Wiosny na sportowo!

Dnia 22.03.2018 r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Sportu.

Na początku spotkaliśmy się na auli, aby spotkać się z Dawidem Paszko, który  w  wypadku w gospodarstwie stracił rękę. Została zorganizowana zbiórka pieniędzy na protezę ręki. Dawid opowiedział o swoim wypadku oraz pokazał zdjęcia chętnym uczniom.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Paszko, 9233 pomagamy w codziennej walce o sprawność i samodzielność.

 

Następnie klasa IIb przygotowała przedstawienie, które odzwierciedlało lekcję języka polskiego. Pozostałe klasy przygotowały piosenkę na karaoke.                                                        Chętni uczniowie z klas I a i I b zaśpiewali – „Oczy zielone” Akcent,  klasa III  a – „Kolorowe sny”- Just 5, III b –„ Zanim pójdę” Happysad i klasy IV zaśpiewały piosenkę „Miłość w Zakopanem” Sławomir. Przy wspaniałej atmosferze, chętni uczniowie zechcieli zaśpiewać piosenki: „Wolność” oraz „Miała matka syna” BOYS.

Każda klasa powinna była przyjść ubrana na jeden kolor. Wyróżniającą się klasą okazała IIIa. Uczniowie byli ubrani w kamizelki odblaskowe – oryginalność i pomysłowość w ich wydaniu przedstawiają zdjęcia. J
Na dalsza część przeszliśmy na halę sportową. Tam rywalizowały klasy między sobą w przeciąganiu liny. Najlepszymi okazały się klasa II a, IV a i IV b.

Kolejną konkurencją był  mecz piłki siatkowej między klasami. Oczywiście zaczęło się od profesjonalnej rozgrzewki. W międzyczasie trybuny zapełniały się kibicami. Panowała idealna atmosfera. Dodatkową atrakcją w Dniu Sportu był wspólny mecz piłki siatkowej uczniowie kontra nauczyciele. Grono pedagogiczne zagrało w składzie: Joanna Struczewska, Wojciech Pryzmont, Tomasz Olszewski, , Bogusław Zarzecki, Ks. Karol Swatkowski i Marcin Skowroński.
Największym zwycięzcą była doskonała zabawa i emocjonująca atmosfera.

Do zorganizowania Dnia Sportu przyczynili się Joanna Struczewska i Marcin Skowroński. Dzięki tej inicjatywie pokazujemy jak ważną rolę w życiu każdego człowieka odgrywa sport.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

Leave a Comment

*

*