Home
Dzień Wolontariusza w ZSCKR w Janowie

Dzień Wolontariusza w ZSCKR w Janowie

Dnia 14.12.2017 r.  w naszej szkole odbył się Dzień Wolontariusza. Jest to święto ustanowione przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 1986 roku, w dowód uznania dla wielu niestrudzonych ochotników, którzy swój czas i umiejętności darują innym. Z tej okazji zorganizowaliśmy przedstawienie o pomaganiu innym i pracy wolontariusza. Przedstawienie podobało się wszystkim uczniom, było bardzo wesoło i przesłanie zostało przekazane.  Na koniec przedstawienia były gromkie brawa. Warto organizować takie spotkania przy różnych okazjach.  J

Opiekunowie Klubu Wolontariatu p. Joanna Struczewska i p. Marcin Skowroński podziękowali młodym wolontariuszom za dotychczasową pracę i zaangażowanie w pomoc w różnych akcjach i zbiórkach innym. Następnie Pani Dyrektor pogratulowała zaangażowanym uczniom i opiekunom  wolontariatu.

Korzystając z okazji zostały wręczone dyplomy za Konkurs z języka rosyjskiego pt. Rosja znana i nieznana” oraz konkurs plastyczny pt. „Pomocna dłoń” jak również za wzięcie udziału w akcji „Ekophone –oddaj zużyty telefon”, w której uczniowie Michał Białodzia i Mateusz Ancypa zaangażowali się najbardziej i przynieśli po 18 telefonów!  Wszystkim wyróżnionym  serdecznie dziękujemy!

Leave a Comment

*

*