Home
Indeks dla rolnika – Nasz uczeń zajął pierwsze miejsce

Indeks dla rolnika – Nasz uczeń zajął pierwsze miejsce

05 grudnia 2017 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu odbył się
II etap konkursu „Indeks dla rolnika”.  Wzięli w nim udział najlepsi uczniowie z 25 szkół rolniczych z całej Polski. Z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie zakwalifikowali się trzej uczniowie: Michał Wojtulewicz, Dawid Andronik i Marcin Szamborski.

Uczniowie rozwiązywali test z dwóch bloków tematycznych: z produkcji roślinnej i produkcji zwierzęcej, do których przygotowywali się pod nadzorem Tomasza Olszewskiego i Stanisława Olszewskiego. Największą liczbę punktów i pierwsze miejsce zajął Marcin Szamborski. Nasz uczeń za zwycięstwo otrzymał wartościowe nagrody i awansował do trzeciego etapu.

Najlepsza dwudziestka awansowała do III etapu, w którym główną nagrodą będzie indeks na uniwersytet technologiczno-przyrodniczy w Bydgoszczy.

Leave a Comment

*

*