KONKURSU PLASTYCZNY DLA DZIECI W WIEKU 6-13 LAT „Rolnik – zawód z przyszłością”

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI W WIEKU 6-13 LAT
„Rolnik – zawód z przyszłością””

1. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół CKR w Janowie.
  2. Konkurs trwa do 18maja 2018 roku.
  3. Tematem pracy konkursowej jest „Rolnik – zawód z przyszłością”.
  4. W konkursie mogą brać udział dzieci i młodzież w wieku przedszkolnym, klasy 0-3, klasy 4-7 i klasy 2 i 3 Gimnazjum.

WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE:

1. Prace konkursowe należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 18 maja2018 roku lub wysłać pocztą na adres szkoły (ZSCKR w Janowie, ul. Białostocka 22, 16-130 Janów) z dopiskiem:
    KONKURS PLASTYCZNY.
  2. Praca konkursowa ma być pracą plastyczną wykonaną w dowolnej technice. Tematem pracy jest „Rolnik – zawód z przyszłością”.
  3. Prace konkursowe mają być pracami własnymi, wcześniej niepublikowanymi.
  4. Każdy z uczestników może złożyć tylko jedną pracę.
  5. Na odwrocie każdej pracy proszę umieścić dane identyfikacyjne (IMIĘ I NAZWISKO WYKONAWCY, WIEK, KLASA, SZKOŁA oraz ADRES I TELEFON KONTAKTOWY DO RODZICÓW/OPIEKUNÓW). Dane te będą służyć do kontaktu organizatora z uczestnikami konkursu. Prace anonimowe nie będą zakwalifikowane do konkursu.
  6. Dane osobowe uczestników pozyskane do konkursu służą wyłącznie celom konkursowym i nie będą udostępniane podmiotom trzecim.
  7. Organizator nada wszystkim pracom numery. Dane identyfikacyjne przypisane do numerów będzie znał jedynie dyrektor szkoły i udostępni je dopiero po wyłonieniu zwycięzców.
  8. Naruszenie przez uczestnika konkursu któregokolwiek z w/w warunków oznaczać będzie dyskwalifikację oraz utratę praw do nagrody.

WYNIK KONKURSU I NAGRODY:

1. 7- osobowe jury powołane przez organizatora, spośród przekazanych prac wyłoni laureatów konkursu. Każdy z członków komisji wybierze wg niego 3 najlepsze prace i oceni je w skali 1-3.  Zostaną nagrodzone miejsca I-III w każdej kategorii wiekowej oraz po trzy wyróżnienia.
  2. Kryteria oceny prac: zgodność z tematyką, estetyka pracy i oryginalność.
  3. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w trakcie X Forum Rolniczego w Janowie w dniu
    27maja 2018
  4. Nagrodzone zostaną miejsca I-III w czterech kategoriach wiekowych.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

1. Przekazując prace na konkurs, uczestnik zgadza się na ekspozycję pracy podczas X Forum Rolniczego w Janowie oraz na stronie internetowej szkoły.
  2. Regulamin niniejszego konkursu będzie dostępny na stronie internetowej szkoły zsrjanow.edu.pl oraz w sekretariacie szkoły.
  3. Przekazując prace na konkurs uczestnik potwierdza akceptację regulaminu.