Home
KONKURSU WIEDZY O SAVOIR-VIVRE

KONKURSU WIEDZY O SAVOIR-VIVRE

W dniu 27.11.2018 r. w ZS CKR w Janowie ogłoszono wyniki I-go SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O SAVOIR-VIVRE „Dobre wychowanie drogą do kariery zawodowej” , który odbył się 23.11.2018 r. Konkurs zorganizowany został w ramach szkolnych działań z doradztwa zawodowego. Głównym celem akcji było uwrażliwienie uczniów na zasady dobrego wychowania jakie powinny obowiązywać we wzajemnych relacjach społecznych zarówno w miejscach publicznych , w pracy , w domu  i oficjalnych sytuacjach towarzyskich. Miał on uświadomić uczniom, jak ważne jest właściwe zachowanie i w jaki sposób wpływa ono na nasze relacje z otoczeniem i naszą karierę zawodową.

Wśród uczniów najlepsze wyniki w konkursie uzyskali:
I miejsce – Agata Górska II B
II miejsce – Marta Bierko II B
III miejsce – Beata Kozioł II B

Wyróżnienia otrzymali :

Patryk Chmielewski I A

Martyna Samojłowicz II B

Emil Kowalczuk II a

Damian Kurel II A

Kacper Buraczyk I A

Kamil Sapieżyński II A

 

Serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

organizator: Jolanta Czołpińska – szkolny doradca zawodowy

Leave a Comment

*

*