Home
Mazurskie AGRO SHOW

Mazurskie AGRO SHOW

W dniu 9 lutego nasi uczniowie wraz z opiekunami odwiedzili Mazurskie AGRO SHOW w Ostródzie, największą i najliczniej odwiedzaną przez wystawców i zwiedzających wystawę rolniczą w Polsce północno – wschodniej. Podczas dwóch dni wystawy prezentowane są maszyny i urządzenia wszystkich czołowych producentów krajowych, a także maszyny najważniejszych światowych marek.

To wystawa regionalna, stworzona z myślą o rolnikach, którzy mieszkają i pracują w województwie warmińsko-mazurskim i województwach ościennych, a także przeznaczona dla regionalnych dystrybutorów reprezentujących wszystkie czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych.  Na wystawie prezentują się także producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolniczej.

Leave a Comment

*

*