Home
Nowe pomoce dydaktyczne w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie

Nowe pomoce dydaktyczne w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie

W ramach realizacji projektu „Młodzi, konkurencyjni – kształcenie zawodowe i staże dla uczniów Technikum im. prof. Józefa Marcinkiewicza w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie” nr projektu umowy UDA-RPPD.03.03.01-20-0093/16-00 z dnia 14 listopada 2017roku zakupione zostały pomoce dydaktyczne do realizacji kształcenia zawodowego.

Pracownie zostały doposażone w nowoczesne maszyny i urządzenia: ekspres do kawy, zamrażarkę szufladową, przyczepę, opryskiwacz polowy zawieszany, kopaczkę półzawieszaną przenośnikową do ziemniaków, których obsługa jest niezbędna zarówno podczas zajęć praktycznych realizowanych przez uczniów i będzie przydatna w późniejszej pracy zawodowej.

Leave a Comment

*

*

Przejdź do paska narzędzi