Home
Oddając krew ratujesz życie!!!

Oddając krew ratujesz życie!!!

Dziś dzięki wolontariuszom i opiekunowi Marcinowi Skowrońskiemu w naszej szkole od godziny 9.00 do 13.00 mieliśmy możliwość oddać krew.

Gościliśmy przedstawicieli RCKiK z Białegostoku. Wspólnymi siłami zebraliśmy 11.7 litra krwi – jest to bardzo duża ilość. Krew oddało 26 osób z czego 21 osób zrobiło to pierwszy raz, strach był duży, ale został pokonany przez świadomość pomocy potrzebującym. Bardzo, bardzo dziękujemy za tak bezcenny dar wszystkim którzy włączyli się do pomocy. Na pewno kolejne akcje zbiórki krwi będą organizowane na terenie naszej szkoły. Przedstawiciele z RCKiK byli zachwyceni atmosferą wśród uczniów, ilością chętnych którzy oddali swoją krew, widać było zaangażowanie i chęć pomocy dlatego – WARTO POMAGAĆ!

Leave a Comment

*

*