Home
Ogólnopolski Tydzień Kariery w Zespole Szkół CKR w Janowie

Ogólnopolski Tydzień Kariery w Zespole Szkół CKR w Janowie

W dniach 19-20 października 2017 roku w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie odbyły się spotkania z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku i Powiatowego Urzędu Pracy w Sokółce, w których wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Uczniowie poznali główne zadania ZUS-u, rodzaje ubezpieczeń a także samą ideę ubezpieczeń społecznych. Obejrzeli również film pt. „Twoje życie, Twój wybór” przygotowany na potrzeby projektów edukacyjnych realizowanych w szkole. Uczniowie zapoznali się z formami wsparcia i podnoszenia kwalifikacji oferowanych przez PUP.  Przedstawione zostały także dane dotyczące rynku pracy zarówno w kraju jak i w powiecie.Spotkania zorganizował doradca zawodowy Zespołu Szkół CKR w Janowie p. Grzegorz Ziółkowski.

 

Leave a Comment

*

*

Przejdź do paska narzędzi