Home
Święty Mikołaj z wizytą…

Święty Mikołaj z wizytą…

W naszej szkole Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował zbiórkę pieniędzy, zabawek i przyborów szkolnych dla potrzebującej rodziny z Racewa. Po wcześniejszych odwiedzinach z paczkami żywnościowymi uczniowie szkolnego Klubu Wolontariatu wraz z opiekunami p. Marcinem Skowrońskim i p. Joanną Struczewską wyszli z inicjatywą zorganizowania zbiórki na paczki świąteczne dla dzieci. Dzisiaj po Wigilii szkolnej wolontariusze z opiekunami zapakowali prezenty i pojechali zawieźć niespodzianki dzieciom. Największym zaskoczeniem dla dzieci był Święty Mikołaj. Dzieci były przeszczęśliwe z paczek jakie dostały, również i dla taty coś się w worku znalazło.

Dla takich wyjazdów, dla takich akcji – warto pomagać.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się do naszej akcji. Największe podziękowania Wolontariuszom naszej szkoły. Bez was byśmy nie dali rady, również dziękujemy dla Świętego Mikołaja za obdarowanie dzieci prezentami.

 

Leave a Comment

*

*