Home
Wigilia w ZSCKR w Janowie

Wigilia w ZSCKR w Janowie

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku. Przypomina nam o pięknie wartości ludzkich, na które istnieje ogromne zapotrzebowanie w dzisiejszym świecie pełnym okrucieństwa, ludzkich dramatów, rozczarowań. W narodzinach Chrystusa znajduje ukojenie nasza tęsknota za czułością, ciepłem i miłością, którą obdarowujemy się łamiąc opłatkiem.

My, społeczność szkolna Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie, 21 grudnia 2018 roku podzieliliśmy się opłatkiem na spotkaniach klasowych, które przygotowaliśmy wspólnie z uczniami. Wcześniej młodzież przedstawiła historię Bożego Narodzenia, która jest dobrze znana, ale została zainscenizowana w ciekawy sposób. Uroku jasełkom dodały kolędy.

Zaprezentowane przedstawienie sprawiło, że wszystkim udało się poczuć magię zbliżających się świąt.

Leave a Comment

*

*