Home
Wspólnymi siłami zebraliśmy 14 litrów krwi…

Wspólnymi siłami zebraliśmy 14 litrów krwi…

Dnia 12.02.2019 dzięki wolontariuszom i opiekunom wolontariatu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie od godziny 9.00 do 13.00 mieliśmy możliwość oddać krew. Gościliśmy przedstawicieli RCKiK z Białegostoku.

Wspólnymi siłami zebraliśmy 14 litrów krwi jest to bardzo duża ilość, oddało 31 osób, strach był duży ale został pokonany przez świadomość pomocy potrzebującym.Każdy dawca dostawał dodatkowo kubek gorącego napoju i ciasteczka upieczone przez nasze uczennice.

Bardzo bardzo dziękujemy za tak bezcenny dar wszystkim którzy włączyli się do pomocy. Na pewno kolejne akcje zbiórki krwi będą organizowane na terenie naszej szkoły. Przedstawiciele z RCKiK byli zachwyceni atmosferą wśród uczniów, ilością chętnych, którzy oddali swoją krew. Widać było zaangażowanie i chęć pomocy.

WARTO POMAGAĆ!

Leave a Comment

*

*